Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do montażu w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dedykowany do zestawu w kabinie kierowcy, również w autach ciężarowych jaki dodatkowo w niedużych autach dostawczych. Ze powodu na niskie gabaryty i połączoną konstrukcję doskonale poszukuje się w naturalnym użytku. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy montuje się na desce rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Uzupełnianie i czujnik temperatury podłącza się wtyczkami z końca Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy . Rejestrator liczy w zespole jeden czujnik temperatury, a po dokonaniu opcjonalnego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
i czujnik otwarcia drzwi. Najistotniejsze zalety:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy

okablowanie typu gniazdo/wtyk

projekty w zbiorze polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna znanej marki


dobra cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapisywania wiadomości do świadomości można zestawić w obrębie od 1 minuty do 24h. Termograf gra w dwóch sposobach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę nowym przykładzie proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który również zaznacza termin zaczęcia a zakończenia kursu. Podczas produkcji rejestrator prezentuje na zmian temperaturę z wczesnego natomiast kolejnego czujnika oraz ważny czas. Tryb przyjmowania i stania kursu jest informowany diodami. Dodatkowo kierowca że postawić alarmy temperatury MASEK i MAX, które po przejściu będą umieszczane do sławie oraz wskazywane dźwiękowo. Zapamiętane informacje mogą być niszczone, i przeniknięcie do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można opublikować informacje z myśli za dowolny czas czasu.
Rejestrator potrafi zostać wyposażony w port USB do panowania zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do sporządzenia tej procedury potrzebna jest płaska pamięć przenośna typu pendrive. Operacja przekazywania danych istnieje mocno oszczędna w dziełu oraz ukazana w instrukcji obsługi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *