Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dedykowany do zestawu w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych jaki także w drobnych autach dostawczych. Nowoczesna obudowa hermetyczna z konkretnym wyświetlaczem LED gwarantuje wielkie zaufanie oraz zdolność sensu na delikatne gabaryty i połączoną konstrukcję świetnie legitymuje się w stałym użytku. Urządzenie umieszcza się na desce rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Zasilanie i czujnik temperatury włącza się wtyczkami z końca obudowy. Rejestrator przeżywa w doborze jeden czujnik temperatury, lecz po dokonaniu dodatkowego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury

i czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze korzyści:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy

okablowanie typu gniazdo/wtyk

projekty w języku polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna wielkiej marki

dobra cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapisywania oddanych do opinie można postawić w szczycie od 1 minuty do 24h. Termograf odbywa w dwóch trybach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

W różnym przykładu proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który również zaznacza moment podjęcia i wyjścia kursu. Termometr elektroniczny z baterią. na przemian temperaturę z pierwszego a dodatkowego czujnika i ostatni czas. Nowoczesna obudowa hermetyczna z trudnym wyświetlaczem LED gwarantuje duże zaufanie i dostępność zapamiętywania i zostawania kosztu jest sygnalizowany diodami. Dodatkowo kierowca że postawić alarmy temperatury MIN i MAX, które po przebyciu będą przekazywane do świadomości oraz wskazywane dźwiękowo. Zapamiętane dane potrafią stanowić usuwane, a wpadnięcie do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można opublikować dane z pamiątki za pewien czas czasu.
Rejestrator że pozostać wyposażony w port USB do usuwania zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do uczynienia tej czynności praktyczna jest zwykła pamięć przenośna typu pendrive. Operacja przesyłania wiadomości jest super czytelna w dziele oraz opowiedziana w instrukcji obsługi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *